Suché zmesi 

Suché zmesi

 • Náhľad
na stránke
 • Lepidlo Baumit Baumacol je určené na lepenie obkladov a dlažby. Tenkovrstvová suchá lepiaca zmes triedy C1 podľa normy STN EN 12004. Na vnútorné a vonkajšie použitie.

  3,80 €

  skladom 237 ks

 • Flexibilné mrazuvzdorné lepidlo triedy C2TE S1 podľa normy STN EN 12004 na lepenie obkladov a dlažby. Na vonkajšie aj vnútorné použitie. Lepidlo na obklady a dlažby Flexibilné Interiér a exteriér

  12,55 €

  skladom 236 ks

 • Suchá betónová zmes triedy C 16/20 na všetky bežné betonárske práce, ako je betónovanie základov, schodísk, stropov, nadokenných prekladov a pod. Materiál je tiež možné použiť na výrobu betónových tvárnic. Zrnitosť 8 mm. Univerzálne použitie Ručné a strojové spracovanie Praktické balenie

  3,50 €

  skladom 170 ks

 • Univerzálna Paropriepustná Obľúbená kvalita Lepiaca malta BAUMIT DUO Contact na báze cementu je určená na lepenie a stierkovanie polystyrénových a minerálnych fasádnych izolačných dosiek. Baumit Duo Contact sa používa najmä v rodinných domoch.

  7,02 €

  skladom 298 ks

 • Tenkovrstvové lepenie Univerzálne použitie Ručné spracovanie Maltová zmes Baumit PlanoFix sa používa na tenkovrstvové spájanie pórobetónových tvárnic, dosiek, U-profilov, vencoviek, prekladov a podobných materiálov.

  6,25 €

  skladom 116 ks

 • Univerzálna Bežné murovanie Interiér a exteriér Vápennocementová murovacia malta so zaručenou pevnosťou v tlaku 5 MPa. Je vhodná pre hrubé ložné škáry.

  3,10 €

  skladom 64 ks

 • Vápennocementová Ručné spracovanie Interiér a exteriér Baumit jadrová omietka Grob Putz je vápenná omietka na interiérové aj exteriérové použitie.

  3,85 €

  skladom 124 ks

 • Jemná štuková omietka S vyššou pevnosťou Interiér a exteriér Baumit Jemná štuková omietka Viva Exterior na vápennocementové jadrové a tepelnoizolačné omietky s nahrubo stiahnutým povrchom na fasáde i v interiéri. Omietka nie je vhodná na priame nanášanie na betón alebo pórobetónové tvárnice. Hrúbka omietky 3 - 5 mm.

  6,16 €

  skladom 104 ks

 • Biela stierka Interiér Vhodná na podklad z lepidla Baumit extra jemná štuková omietka Viva Maxima na jadrové omietky alebo pre systém s lepidlom C1 vhodné na pórobetón v interiéri. Hrúbka omietky je cca 3-5 mm. Výdatnosť cca 5,5 m2/vrece pri hrúbke omietky 3 mm.

  6,10 €

  skladom 190 ks

 • Samonivelizačná stierka Pre hrúbky 1 - 20 mm Interiér Pevnosť v tlaku > 20N/mm² Pevnosť v ťahu pri ohybe > 6N/mm² Univerzálna samonivelizačná stierka triedy CA-C20-F6 na báze sadrového spojiva na vyrovnanie povrchu cementových a anhydritových poterov pred kladením podlahovej krytiny. Vhodná i na potery s podlahovým vykurovaním. Pre hrúbky 1 - 20 mm.

  15,65 €

  skladom 105 ks

 • Cementový poter Baumit Estrich pre ručné aj strojové spracovanie. Materiál môže byť použitý na všetky bežné podkladové vrstvy, je vhodný aj pre použitie na podlahovom vykurovaní. Pre všetky podlahové krytiny Podlahové vykurovanie Ručné a strojové spracovanie

  3,35 €

  skladom 174 ks

 • Vodonepriepustný suchý betón WU Beton s vysokou pevnosťou triedy pevnosti C30/37, pre ručné aj strojové spracovanie. Vhodný na zhotovenie nádrží, zásobníkov, vodojemov, žúmp, základov, oporných múrov, ako aj na stavby, ktoré sú trvalo vystavené účinkom tlaku podzemnej vody. Zrnitosť 4 mm. Vodonepriepustný betón Vysoká pevnosť Univerzálne použitie

  4,85 €

  skladom 86 ks

Zobrazených 1 - 12 z 28 položiek