Strešné okná 

vode.pngUntitled design(3).png

 • Podkategórie:
 • FAKRO


  Veľká presklená plocha zaisťuje veľké množstvo slnečného svetla a tepla, ktoré cez okná prechádza. Patentovaný systém topSafe spevňuje konštrukciu a zvyšuje bezpečnosť používania a odolnosť voči vlámaniu. Použitá automatická ventilačná mriežka V40P zaisťuje optimálny prísun vzduchu a ich konštrukcia zaisťuje najvyššiu úsporu energie. Ide o komplexné riešenie, v ktorom sa spájajú jednoduchá montáž a použitie, ekologická termoizolácia, energeticky úsporné vlastnosti a kvalita.

  Energetická úspornosť
  Okná sú špeciálne konštruované, čo zaisťuje, že sú energeticky najúspornejšie strešné okná. Konštrukcia umožňuje zadržiavať tepelnú energiu vo vnútri miestnosti pričom stavba zároveň zaručuje optimálny prísun čerstvého vzduchu, čo je jednou z najväčších priorít pri konštrukcii ale aj výbere strešného okna.

  Svetlo a teplo
  Špeciálne vytvarované profily rámu a krídla umožňujú prísun veľkého množstva prirodzeného svetla, čo zaručuje optimálne presvetlenie. Okná nie sú len zdrojom svetla, ale aj tepla, ktoré cez okno prechádza.

  Systém topSafe – bezpečnosť na prvom mieste
  Patentovaný systém topSafe spevňuje konštrukciu okna a výrazne zvyšuje odolnosť strešných okien pred vniknutím do miestnosti zvonku.

  Komfort a jednoduché použitie
  Umiestnením kľučky v dolnej časti okna je zaručená jednoduchá obsluha a kľučka je vždy na dosah

  Vysoká tesnosť okna
  Okná majú prídavné tesnenie a systém navádzania krídla, čo zaručuje vysokú tesnosť okna a predchádza poškodeniu krídla, prípadne jeho zablokovaniu.

  Ventilačná mriežka
  Vysokú funkčnosť zaisťuje aj automatická ventilačná mriežka V40P. Mriežka zaisťuje optimálny prísun vzduchu. Otvorená ventilačná mriežka je vysoko vodeodolná pričom chráni pred hmyzom a prachom.

  V prípade záujmu o iný model alebo veľkosť nás kontaktujte.

       0%20zv%C3%BD%C5%A1en%C3%A1%20odolnos%C5%     0kývno-výklopné okná.png         EZ.jpg

 • VELUX  VELUX - celosvetová jednotka na trhu strešných okien

  Ponúka široký výber ovládania strešných okien, ktoré sú vhodné pre všetky typy budov a funkcií.

  Strešné okná Velux sú vyrábané z kvalitných materiálov v špičkovom prevedení. Na jednom mieste máte v dostupné okná, montážne prvky a aj tieniacu techniku.


  Testované
  Okná sú odolné voči extrémnym klimatickým podmienkam. Poveternostné podmienky, vietor, hurikán, nízke teploty a silný dážď nie sú prekážkou.
  ThermoTechnology
  Vylepšená tepelná izolácia zaručuje vysokú energetickú efektivitu.
  Dokonalá vzduchotenosť
  Okná sú dokonale vzduchotesné pre maximálny komfort.

  Štandard

  Kategória určená pre šetrných zákazníkov, ktorým ponúka atraktívnu ponuku so základnými funkciami. Kolekcia je zárukou kvality. Všetky modely majú špeciálnu ochranu proti prievanu a zvukovú izoláciu.
  https://www.velux.sk/vyrobky/stresne-okna/standard

  Štandard +

  Obsahuje všetky základné funkcie a naviac trojsklo, ktoré pomáha udržiavať teplo a ponúka lepšiu zvukovú izoláciu. Tým sa okná stávajú investíciou do ďalšej úspory energie a vyššieho komfortu.
  https://www.velux.sk/vyrobky/stresne-okna/standard-plus

  Premium

  Maximány luxus a nadštandardné pohodlie nájdete pri oknách v rade Premium. Exkluzívny dizajn, integrované diaľkové ovládanie pre automatické funkcie v domácnosti, dokonalé presvetlenie domácnosti v spojení so všetkými základnými funkciami.
  https://www.velux.sk/vyrobky/stresne-okna/premium

  VELUX - Katalóg výrobkov
  VELUX - Katalóg roliet a žalúzií
  Riešenie pre ploché strechy
  Riešenie presvetlenia rodinných domov
  Riešenie presvetlenia cez strechu
  Riešenie pre historické budovy
  Automatické riadenie ventilácie a tienenia

  Konfigurátor VELUX  %C5%A1tandard%20+.png           %C5%A1tandard.png        PRíSLUšENSTVO.png

 • Strešné výlezy OPTILOOK  Strešné výlezy OPTILOOK umožňujú jednoduchý a bezpečný prístup na strechu. Vďaka hornej závesnej konštrukcii je možná aj ventilácia miestnosti. Dlhá životnosť a odolnosť sú znakmi tejto značky. Dokonalé osvetlenie ani krupobitie nebude už nikdy problém.
  Okná sú určené do nebytových priestorov.